Vážení odběratelé obědů, v tomto týdnu bude zrušen výběr ze dvou jídel z provozních důvodů. Vařit se bude pouze varianta 1, a to po celý týden. Děkujeme za pochopení.
Vážení odběratelé obědů, tento týden dojde k úpravě v nabídce jídel. Z provozních důvodů nebude možné vybírat ze dvou jídel, vařit se bude pouze varianta 1. Tato změna se týká celého týdne. Děkujeme za pochopení a za vaši přízeň.